Witaj nieznajomy zaloguj się lub załóż konto.
Szukaj
Polecane
Animowany Slider
Cena: 138,99 zł
Do 6 podstron + menu
Cena: 99,00 zł

Panel administracyjny- CMS

Panel administracyjny- CMS
Panel administracyjny- CMS
Producent: Web Sense
Model: Panel administracyjny- CMS
Dostępność: W magazynie
Cena: 299,00 zł
Cena netto: 243,09 zł

CMS (ang. Content Management System) to inaczej system zarządzania treścią. Aby dokładnie wyjaśnić, co oznacza ten termin, warto najpierw wspomnieć, iż strona internetowa wyposażona w system CMS składa się nie z jednej, lecz z dwóch stron.

Pierwsza strona (frontowa) jest widoczna dla wszystkich użytkowników. To strona, którą znajdujemy poprzez wyszukiwarkę internetową. W przypadku firmy WEB SENSE jest to właśnie ta strona, którą właśnie Państwo czytają.

Druga strona, to zaplecze administracyjne (tzw. Panel administratora takie centrum dowodzenia), w którym możemy dokonywać różnych zmian na naszej stronie frontowej.

Otrzymacie Państwo dane dostępowe (login oraz hasło) do panelu administracyjnego, który posiada odpowiednie funkcje do zarządzania zawartością strony www. Przez zarządzanie rozumiemy tutaj dodawanie nowych podstrony, edytowanie istniejących treści, zdjęć, aktualności bądź specjalnych elementów, których zasadę działania ustalamy na etapie projektu.

Nasza firma specjalizuje się w systemie CMS o nazwie Wordpress. Tworzymy autorskie dodatki, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć dowolnie skomplikowane strony internetowe, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dodatek Panel administracyjny- CMS może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie możliwa.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: