Witaj nieznajomy zaloguj się lub załóż konto.
Szukaj
Polecane
Animowany Slider
Cena: 138,99 zł
Do 6 podstron + menu
Cena: 99,00 zł

Hosting

Hosting
Producent: Web Sense
Model: Hosting
Dostępność: W magazynie
Cena: 110,00 zł
Cena netto: 89,43 zł

Hosting to nic innego jak usługa udostępnienia przestrzeni dyskowej( na zdalnym komputerze), na której zostanie umieszczona strona internetowa. Zazwyczaj w pakiecie otrzymujemy również obsługę email, które możemy tworzyć z wykorzystaniem naszej domeny. Dla przykładu, jeżeli nasza domena to web-sense.pl, możemy więc założyć skrzyknę pocztową o nazwie np. biuro@web-sense.pl.

Firmy świadczące usługi hostingowe wyposażone są w serwery. Są to komputery posiadające specjalne oprogramowanie, które umożliwia uruchomienie strony internetowej. Aby uruchomić stronę potrzebny jest nam serwer oraz domena, która jest zaparkowana na tym serwerze. Zaparkowanie domeny oznacza, że wskazuje ona na konkretny katalog na serwerze, w którym umieszczone będą pliki naszej strony.

Oferujemy pomoc podczas wyboru serwera. Na Państwa życzenie możemy wykupić serwer w jednej z firm hostingowych lub zaproponować umieszczenie strony na naszym serwerze. Jeżeli zdecydują się Państwo na nasz serwer, to w cenie podstawowego hostingu będziecie mieć Państwo serwer klasy Business, który działa o wiele szybciej i jest mniej zawodny niż zwykłe serwery dostępne w większości polskich firm.

Cena zawiera:

  • wykupienie usługi na rok- hosting,
  • to usługa utrzymania strony na serwerze,
  • miejsce na serwerze o pojemności- 500MB,
  • baza danych- 50MB.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: