Witaj nieznajomy zaloguj się lub załóż konto.
Szukaj
Polecane
Animowany Slider
Cena: 138,99 zł
Do 6 podstron + menu
Cena: 99,00 zł

Dodatki

Wszystkie zamieszczone w tej kategorii elementy mogą zastać dołączone tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie możliwa.

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Animowany Slider
Animowany Slider jest to element strony internetowej, w obrębie którego następuje zmiana treści (np. obrazka). Slajdy zmieniają się po upływie określonego czasu (kilku sekund). Ponadto, slidery posiadają funkcjonalności takie jak: nawigacja, dzięki której można przejść do danego slajdu (np. lista numerowana lub kropki symbolizujące poszczególne slajdy), przełączniki do poprzedniego i następnego slajdu (tzw. strzałki), różnego rodzaju efekty przejść między slajdami (np...
Cena: 138,99 zł
Cena netto: 113,00 zł
Do 6 podstron + menu
Menu to najważniejszy element nawigacyjny w każdej witrynie internetowej. Inne elementy takie jak np. wyszukiwarka mogą jedynie zwiększyć efektywność nawigacji, jednak zawsze to menu będzie najważniejsze. Powinno być ono przede wszystkim funkcjonalne i proste w obsłudze. Kiedy zdecydują się Państwo umieścić na stronie większą ilość treści (bardziej szczegółowo opisać usługi/produkty oferowane przez firmę), wtedy warto ją posegregować i umieścić na konkretnych podstronach. W takim przypadk..
Cena: 99,00 zł
Cena netto: 80,49 zł
Dodatkowa wersja językowa strony
Jeśli oferta Państwa firmy jest także przeznaczona dla klientów z poza naszego kraju warto przygotować stronę internetową w taki sposób, aby klienci nie znający języka polskiego również mogli z niej korzystać bez ograniczeń. Firmy, których siedziby znajdują się blisko granicy naszego kraju na pewno doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż nasi sąsiedzi coraz częściej poszukują naszych produktów i korzystają z naszych usług. Nawet jeśli firma nie kieruje swojej oferty bezpośrednio do ko..
Cena: 150,00 zł
Cena netto: 121,95 zł
Formularz kontaktowy
Moduł Formularz kontaktowy to jeden z najczęściej występujących komponentów na stronach internetowych. Formularz kontaktowy wypełnia użytkownik strony / potencjalny klient i po kliknięciu w przycisk „Wyślij” wiadomość zostaje wysyłana na wskazany e-mail. Podstrona Kontakt zawiera formularz kontaktowy z ochroną antyspamową (z możliwością wyłączenia opcji). Dodatek Formularz kontaktowy może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wy..
Cena: 19,00 zł
Cena netto: 15,45 zł
Galeria zdjęć
Możliwość dodawania zdjęć dostępna jest na każdej podstronie. Jednak na stronie "Galerii zdjęć" mogą one być dodawane pojedynczo w tekście bądź jako cała galeria. Zastosowanie galerii powoduje że na stronie pojawiają się miniatury zdjęć w ramkach spójnych z grafiką strony. Pod każdym zdjęciem możliwe jest dodanie nazwy zdjęcia i podpisu. Po kliknięciu na wybrane zdjęcie otwiera się ono w nowym okiem w 100% wielkości. Przykłąd znajduje się w galerii produktu. Można zobaczyć również jakie g..
Cena: 69,00 zł
Cena netto: 56,10 zł
Hosting
Hosting to nic innego jak usługa udostępnienia przestrzeni dyskowej( na zdalnym komputerze), na której zostanie umieszczona strona internetowa. Zazwyczaj w pakiecie otrzymujemy również obsługę email, które możemy tworzyć z wykorzystaniem naszej domeny. Dla przykładu, jeżeli nasza domena to web-sense.pl, możemy więc założyć skrzyknę pocztową o nazwie np. biuro@web-sense.pl. Firmy świadczące usługi hostingowe wyposażone są w serwery. Są to komputery posiadające specjalne oprogramowanie, któ..
Cena: 110,00 zł
Cena netto: 89,43 zł
Indywidualny projekt graficzny
Projekt graficzny strony www tworzy się indywidualnie dla każdego klienta, według otrzymanej specyfikacji i wyborze technologii internetowej. Dlatego każda nowo zaprojektowana strona www ma niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Jeżeli zależy Ci na indywidualnym wyglądzie twojej strony wybierz ten dodatek zamiast szablonowej strony www. Podczas projektowania wyglądu strony internetowej bardzo ważną rzeczą jest zachowanie funkcjonalności serwisu, tak by użytkownik w łatwy sp..
Cena: 615,00 zł
Cena netto: 500,00 zł
Mapa Google
Oferujemy Państwu Interaktywną Mapę- Google Maps. W dowolnym rozmiarze umieścimy ją na wybranej przez Państwa stronie. Dzięki Google Maps klient w łatwy sposób wyznaczy trasę ze swojego domu do Państwa firmy. Dodatek Google Maps może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie możliwa. ..
Cena: 29,00 zł
Cena netto: 23,58 zł
Moduł społecznościowy
Jest to moduł pozwalający udostępnić stronę przez media społecznościowe innym potencjalnym klintom i znajomym. Moduł społecznościowy może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie możliwa. ..
Cena: 49,00 zł
Cena netto: 39,84 zł
Opcja- "Dodaj komentarz"
Moduł ten umożliwia odwiedzającym stronę dodawanie opinii dotyczących produktów. Opinie wyświetlane są zgodnie z kolejnością ich dodawania (od najnowszej do najstarszej). Komentarze mogą być wyświetlane po zaakceptowaniu administartora strony. Wygląd modułu jest dostosowany do konkretnego szablonu. Moduł "Dodaj komentarz" może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie m..
Cena: 99,00 zł
Cena netto: 80,49 zł
Panel administracyjny- CMS
CMS (ang. Content Management System) to inaczej system zarządzania treścią. Aby dokładnie wyjaśnić, co oznacza ten termin, warto najpierw wspomnieć, iż strona internetowa wyposażona w system CMS składa się nie z jednej, lecz z dwóch stron. Pierwsza strona (frontowa) jest widoczna dla wszystkich użytkowników. To strona, którą znajdujemy poprzez wyszukiwarkę internetową. W przypadku firmy WEB SENSE jest to właśnie ta strona, którą właśnie Państwo czytają. Druga strona, to zaplecze admin..
Cena: 299,00 zł
Cena netto: 243,09 zł
Panel facebook
Panel Facebook- jest to moduł ułatwiający promowanie strony w mediach społecznościowych. Panel Facebook może zastać dołączony tylko do stron wykonanych przez firmę Web Sense, czyli jeśli posiadasz stronę wykonaną przez inną firmę instalacja takiego dodatku nie będzie możliwa. ..
Cena: 49,00 zł
Cena netto: 39,84 zł