Witaj nieznajomy zaloguj się lub załóż konto.
Szukaj
Polecane
Animowany Slider
Cena: 138,99 zł
Do 6 podstron + menu
Cena: 99,00 zł

Dlaczego my?

Szablony strony www pozwalają na szybki start firmy w Internecie.

Jeżeli od niedawna prowadzisz własną firmę lub dopiero zamierzasz ją założyć, to z pewnością jednym z Twoich głównych celów jest dotarcie do klientów, po to aby zapewnić sobie ciągłość zleceń/zamówień. Priorytetem jest czas,  ponieważ trzeba jak najszybciej zacząć zarabiać oraz wykorzystać jak najlepiej okres płacenia zmniejszonych składek ZUS.  Obecnie czas ten wynosi 2 lata, po których miesięczne koszty prowadzenia działalności wzrastają. Większość firm kończy swoją działalność właśnie po tym okresie czasu. Aby uniknąć takiej sytuacji warto wiedzieć…

Jak najszybciej zacząć zarabiać?

Aby jak najszybciej zacząć zarabiać potrzebujesz konkurencyjnej oferty, która będzie trafiała do określonej grupy odbiorców, zainteresowanych tym, co oferujesz, czyli do Twoich potencjalnych klientów. (to jest najważniejsze) W dzisiejszych czasach ofertę najlepiej prezentować poprzez stronę internetową. Jest to opcja o wiele tańsza niż reklama w radiu, czy telewizji, a potrafi być również bardzo skuteczna. Jednak, aby tak było musi zostać spełnionych kilka warunków, o których przeczytasz już za chwilę.

Jaki jest najczęstszy błąd popełniany przez nowe firmy związany ze stronami www?

Błąd, który popełnia większość nowych firm jest wydanie sporych pieniędzy na stworzenie strony www z nadzieją, że klienci sami zaczną przychodzić. Całkowicie pomijana jest tutaj funkcja reklamy danej strony. Faktem jest, że nawet najpiękniejsza strona internetowa z najlepszą na świecie ofertą jest nic nie warta, jeżeli nikt jej nie odwiedza.  Niestety prawda jest taka, że jeżeli nie włożymy pracy lub pieniędzy w reklamę naszej strony internetowej, to nic samo się nie stanie. Musimy ściągnąć klientów na tą konkretną stronę.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej? (profesjonalnej)

Jeżeli zdążyłeś zapoznać się z cenami stron www na rynku, to wiesz, iż typową profesjonalną stronę internetową ( internetowa wizytówka firmy, która zawiera od kilku do kilkunastu podstron, prosty pokaz slajdów, galerię zdjęć, formularz kontaktowy) możesz zamówić w cenach od 1,500 zł netto do 3 tyś netto i więcej, w zależności od firmy. Są jednak inne sposoby na zdobycie profesjonalnej strony www i to w niższej cenie.

Ile kosztuje tania strona internetowa?

Często klienci szukają bardzo tanich rozwiązań w serwisach ze zleceniami i równie często nie daje to zadawalających rezultatów. Wszyscy mamy tendencje do oszczędzania, ale nie zawsze dobrze się na tym wchodzi. To jak kupowanie bardzo tanich butów, nie są ani ładne, ani trwałe, ani nie robią dobrego wrażenia. A właśnie pozytywne wrażenie jest głównym celem wyglądu strony, który chcemy osiągnąć prezentując klientowi swoją ofertę. 

Bardzo tanie strony internetowe zamawiane w serwisach ze zleceniami mają następujące wady:

 • Często trzeba czekać miesiącami na otrzymanie produktu (strata czasu)
 • Często strona www jest marnej jakości, co ma swoje konsekwencje podczas pozycjonowania strony lub jej późniejszej rozbudowy
 • Często, gdy osoba biorąca zlecenie (głównie studenci) z powodu braku doświadczenia nieprawidłowo oszacuje ilość pracy, po prostu przestaje się odzywać, a klient traci czas i nadal nie ma strony www.

Zalety zamawiania stron przez serwisy ze zleceniami:

 • Warto jednak zaznaczyć, iż nie wszyscy zleceniobiorcy to amatorzy i można czasami zamówić produkt w atrakcyjnej cenie, tylko czy w odniesieniu do naszego biznesu jesteśmy w stanie ryzykować tak wiele, tym bardziej, że są sposoby na profesjonalne i tanie rozwiązania, o których przeczytasz już za chwilę …

Cena strony internetowej – czyli, za co płacisz?

Wspomniana wcześniej kwota 1500zł netto, to koszt wykonania strony. Za taką kwotę otrzymasz indywidualny projekt graficzny oraz podpięty do niego system zarządzania treścią (CMS).  Nie ma w tej cenie pisania tekstu, wstawiania tekstu na stronę, ani reklamy Twojej strony internetowej.

Wspomniana cena dla firm, które posiadają płynność finansową nie jest praktycznie żadnym kosztem. Firmy, które od dłuższego czasu istnieją na rynku wiedzą, że bez reklamy nie da się funkcjonować i dlatego płacą za swoje strony internetowe o wiele większe pieniądze od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. (rocznie) Postrzegają stronę www nie, jako koszt, a jako inwestycję, dzięki której będą zarabiać jeszcze więcej, czy to przez zwiększenie liczby klientów, czy przez możliwość wprowadzenia oszczędności(np. automatyczna obsługa klienta pozwala na zmniejszenie liczby etatów).

Tania strona internetowa z profesjonalnego szablonu to idealne rozwiązanie dla nowych firm

Wiemy doskonale, że w przypadku rozpoczynania działalności gospodarczej i w jej początkowych etapach budżet na reklamę może być mocno ograniczony.  Niestety w życiu nie jest tak, że na początku zarabiamy dużo pieniędzy, po to żeby później zarabiać jeszcze więcej. Zazwyczaj startujemy z bardzo ograniczonymi środkami.  Warto jednak powtórzyć, że aby strona internetowa była skuteczna potrzebujemy 3 rzeczy.

1. Konkurencyjnej oferty (to co oferujesz)
2. Atrakcyjnej strony internetowej (budzącej pozytywne odczucia)
3. Reklamy, która doprowadzi klientów do Twojej strony.  (pozycjonowanie, lub płatna reklama PPC (płać za kliknięcie – np. Google Adwords), inne sposoby na reklamę, to zamieszczanie linków do strony w różnych serwisach, wydrukowanie i dostarczenie ulotek, wręczanie wizytówek na spotkaniu z klientami itp.

Szablony stron www pozwalają nam stosunkowo niskim kosztem osiągnąć drugi punkt. A uzyskane w ten sposób oszczędności warto przeznaczyć na reklamę strony.

Warto wspomnieć, iż szablony stron www to doskonała alternatywa dla tradycyjnie tworzonych stron, szczególnie w momencie, gdy nasz budżet jest ograniczony. Wybieramy odpowiadający nam szablon, następnie wybieramy dodatki, które są nam niezbędne i już po 48 godzinach możemy cieszyć się własną profesjonalną stroną www.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając szablon strony internetowej z ofert dostępnych na rynku?

Większość rozwiązań dostępnych na rynku, jest bardzo mało elastycznych. Oznacza to, iż otrzymujemy jakiś ograniczony zbiór opcji do wykorzystania i praktycznie nic więcej nie da się już z tym zrobić. Warto mieć na uwadze, iż z czasem będziemy chcieli dokonywać zmian na naszej stronie, jednak zwłaszcza w przypadku internetowych kreatorów stron www, dalsza rozbudowa takiej strony jest praktycznie niemożliwa. Dzieje się tak, ponieważ kod strony generowany przez te systemy jest zrozumiały dla komputera, ale człowiek ma z nim wielkie kłopoty, ponieważ jest to jeden wielki bałagan. Z tego też powodu żaden programista nie podejmie się modyfikacji takiej strony lub zażąda ceny wyższej niż stworzenie strony www od podstaw. W takim momencie pozostanie nam jedynie kupno nowej strony i poniesienie wszystkich kosztów od nowa.

Kolejną istotną kwestią jest wsparcie dla klienta, a w szczególności jego brak. Większość kreatorów internetowych umożliwia klientowi wybranie elementów dla jego strony www, ale praktycznie bez żadnej fachowej porady. Nie jest udzielana również żadna pomoc we wprowadzaniu tekstów czy zdjęć. Wtedy klient sam zostaje z problemem, przez co tworzenie strony wydłuża się, a wyniki często nie są zadawalające.

A więc dlaczego my?

Zamawiając rozwiązanie szablonowe w naszej firmie zyskujesz:

Profesjonalną stronę www w bardzo atrakcyjnej cenie dopasowaną do Twojej firmy:

 • Możesz wybrać szablon wraz z niezbędnymi dla Ciebie dodatkami, dzięki czemu sam decydujesz ile chcesz wydać na stronę (minimalizm –kupujesz tylko to, co jest potrzebne, bez nadmiarowych opcji)
 • Możliwość wybrania strony dopasowanej do konkretnej branży z sugerowanymi dodatkami (przygotowaliśmy zestawy, dzięki czemu nie będziesz musiał przeglądać wszystkich opcji ,aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie)

Wsparcie:

 • Możliwość zamówienia w przyszłości indywidualnej szaty graficznej, którą można zastąpić szablon
 • Jeżeli wyślesz do nas tekst oferty to wprowadzimy ją na stronę.

Elastyczne rozwiązanie:

 • Możliwość dokupienia(z już istniejących) / zamówienia (specjalnie dla Ciebie) dowolnego dodatku w przyszłości (elastyczność)
 • Z czasem Twoja strona z prostej jednostronicowej wizytówki firmy może przemienić się w portal firmowy, wszystko zależy od Ciebie

Dodatkowo oferujemy:

 • Możliwość zamówienia profesjonalnego hostingu klasy bussines w bardzo atrakcyjnej cenie (Nasza cena odpowiada bardzo przeciętnym usługom tego typu na rynku)
 • Gratis dodamy informacje o cookies (od pewnego czasu informacja ta jest wymagana, a jej brak może zakończyć się karą dla właściciela strony)